Çalışanlar İçin Meslek Gruplarına Göre Araç Modelleri

Otomobil almadan önce en çok dikkat edilen şey sizce nedir: Rengi, modeli ya da işlevi mi? Sıfır mı yoksa kiralık araç mı? Tıpkı arkadaşlarımız gibi, otomobilimizin ne zaman ya da hangi özelliğiyle hayatımıza girdiği aslında çok da bir önemi yok, tam tersine onunla nasıl vakit geçirdiğimiz önemli. Çünkü fark etmesek de otomobilimiz, hem iş hem de özel hayatımızın büyük bir parçası ve en önemlisi ihtiyaç duyduğumuz her an bizimle: Mutlu, üzgün veya heyecanlıyken ve tabii en zor durumdayken. Özellikle zamanımızın büyük bir bölümünü kapsayan zorlu çalışma hayatına adapte olmamızı ve işlerimizi kolaylaştırması için doğru bir yol arkadaşı şart…

Satışçıların ‘Ekonomik Dostu’: Opel

Yollar gitmekle bitmiyorsa, ekonomik bir yol arkadaşına ihtiyacınız var demektir. İş gezileriniz sebebiyle sık sık seyahat etmek durumunda kalıyorsunuz, müşterilerinizi ikna etmek içinse işinizin inceliklerinden güç alıyorsunuz. Opel de, tıpkı sizin gibi tüm dünyada saygınlık kazanan otomobiller üretmek üzere, ince detaylar gözetilerek üretildi. Hem şehirdeki zorlu trafik akışına hem de otobanda özgür ancak güvenli bir yolculuğa uyum sağlayabilen farklı tasarımları sayesinde Opel ile çıktığınız hiçbir iş seyahatinden “boş” dönmeyeceksiniz.

Yaratıcı Bünyelere: Citroen

İşiniz gereği sık sık seyahat etmeseniz bile, yeni ilhamlar için çıkacağınız “keşif” yolculuklarında size kesinlikle Citroen eşlik etmeli. Çünkü, onun da yola sizinle birlikte çıkmak için birçok sebebi olabilir. Hakkında yazacağınız o sahile gitmek, hazırlayacağınız yeni reklam kampanyası için size fikir verecek o seyahati gerçekleştirmek, uzun zamandır başlamak istediğiniz ancak bir türlü cesaret edemediğiniz yeni girişiminiz için destek almak üzere yola koyulmak… Kat edeceğiniz mesafe ne kadar uzun olursa olsun, yaratıcılığın harekete geçiren enerjisi, Citroen’in yeniliğe tutkuyla bağlı ruhuyla birleştiğinde sizi kimse durduramaz.

Yalnızca İş Değil, Keşif Arayanlara: Fiat

“Herkes için otomobil” mottosuyla yola çıkan Fiat, otomobili bir “lüks” olmaktan çıkararak, herkesin böylesine bir konfora ve en önemlisi böylesi bir arkadaşlığa sahip olması gerektiğini düşünüyor. İş seyahatlerinizin arasına minik kaçamaklar eklemek, yoğun iş temponuz arasında kısa da olsa bir nefes almak isterseniz; Fiat otomobiliniz size yardımcı olacak. Çünkü, o aynı zamanda ekonomik yolculukların ustası. Yani onun ne kadar çok seyahat ettiğiniz değil ne kadar çok keşfettiğiniz önemli. Tasarımlarındaki kıvrımlar, her ihtiyaca ayak uydurabilen model çeşitliliği ve teknolojiyi adım adım takip eden “meraklı” yapısı her yolculuğunuzda size eşlik etmek için hazır olacak.

Onların İmzası, Otomobili: Audi

Bir ortama girer girmez, gözleri üzerinizde hissetmek istiyor ancak bunu büyük bir sadelikle yapmak istiyorsanız, sizin otomobiliniz kesinlikle Audi. Zor ve stresli kararlar alıyorsunuz ve bu kararları paylaşmak için güçlü ve sarsılmaz bir görüntüye ihtiyaç duyuyorsunuz. Her bir kullanıcısına, şık, zarif, sürdürülebilir ve yüksek kaliteli mobilite vadeden Audi, ihtiyacınız olan güçlü görünümü size sağlayacak. Üstelik yalnızca görünümüyle değil, dijital çağın gerekliliklerini önemseyen akıllı tasarımlarıyla da, size hem iş hayatında hem de gündelik yaşamda gücün anahtarını teslim edecek ve adeta imzanız haline gelecek.

Çalışanlar İçin Meslek Gruplarına Göre Araç Modelleri

Benzer İçerikler