Fırsat Havuzu Nedir?

Uzun dönem araç ve filo kiralamayı herkes için pratik hale getiren PRO, yeni hizmeti “Fırsat Havuzu” ile kullanıcılarına kolay ve hızlı bir iş yaşamı sunuyor. Fırsat Havuzu ile avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve 36 ay boyunca Türkiye’nin en popüler araçlarını kullanmak mümkün.

Fırsat Havuzu’ndan Nasıl Yararlanılır?

Çok sayıda aracın yer aldığı Fırsat Havuzu’ndan yararlanmak için öncelikle PRO’ya üye olmanız gerekiyor. Daha sonra da avantajlı fiyatlarla ön plana çıkan Fırsat Havuzu sayfasına girip aracınızı seçmeniz lazım.  

Fırsat Havuzu Avantajları

Uzun dönem araç kiralama kampanyalarında genellikle hizmetler kapsam dışında kalıyor. PRO’nun sunduğu Fırsat Havuzu ise standart hizmetlerin yanı sıra ücretsiz kış lastiği ve lastik depolama hizmeti gibi ekstra imkanlar sağlıyor ve kullanıcıların ekstra ücret ödemesinin önüne geçiyor.

Standart hizmetler ise şöyle:

Periyodik bakım hizmeti sağlanıyor, Orijinal yedek parça temin ediliyor, Aracın Zorunlu Trafik Sigortası yapılıyor, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeniyor, Lastik değişim hizmeti sunuluyor, Bandrol bedeli ödeniyor, Hasar yönetimi ve 7/24 acil yardım hattıyla her an PRO’ya ulaşılabiliyor, İl dışı iade hakkıyla aracı istediğiniz yere bırakmanız sağlanıyor, Kasko ücreti ödeniyor, Ek vergiler gibi ödemeler yapılıyor.

Filonuza dahil edeceğiniz ya da bireysel olarak uzun dönem kiralayacağınız Fırsat Havuzu araçları, 36 ay boyunca size eşlik edecek. Ayrıca bu araçlar için bir de yıllık 10.000 kilometre sınırı bulunuyor.

Fırsat Havuzu Üyelerini Tanıyalım

Fırsat Havuzu kampanyasıyla popüler, verimli ve güçlü araçları bir arada sunuluyor. Fırsat Havuzu’nda yer alan araçlar ve özellikleri şöyle:

Hyundai i20: 1.4 litrelik dizel motor ve manuel vitesle sunulan otomobilin panoramik cam tavanı mevcut. Araç 100 kilometre için ortalama 4.1 litre yakıt tüketiyor. Ayrıca otomobilin 301 litrelik bagaj hacmi bulunuyor.  Peugeot 301: 1.6 litrelik dizel motor ve manuel vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 3.9 litre yakıt tüketiyor. Peugeot 301’in 506 litrelik bagaj hacmi bulunuyor. Nissan Juke: 1.6 litrelik benzinli motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 6.3 litre yakıt tüketiyor. Nissan Juke’un 354 litre bagaj hacmi bulunuyor. Hyundai Accent: 1.6 litrelik dizel motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 4.6 litre yakıt tüketiyor. Aracın 465 litrelik bagaj hacmi bulunuyor. Ford Focus: 1.5 litrelik dizel motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 3.8 litre yakıt tüketiyor. Aracın 421 litre bagaj hacmi bulunuyor. Volkswagen Passat: 1.6 litrelik dizel motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için ortalama 4 litre yakıt tüketiyor. Aracın 586 litre bagaj hacmi bulunuyor. Nissan Qashqai: 1.6 litrelik dizel motor ve otomatik vitesle sunulan otomobil, 100 kilometre için 4.7 litre yakıt tüketiyor. Aracın 401 litre bagaj hacmi bulunuyor.

 Fırsat Havuzu Nedir?

Benzer İçerikler