Taşınacak Çok Evrak Varsa Nissan X-Trail’e Bırakın

Yapılacak çok iş ve taşınacak çok evrak varsa, hem şehir içinde hem de uzun süren şehir dışı yolculuklarına ayak uydurabilen bir yol arkadaşına ihtiyacınız olabilir. “Senin hayallerin, senin yolun.” sloganıyla üretilen Nissan X Trail, döneminin en uygun fiyatlı SUV’lerinden biri. Onu yol arkadaşınız olarak seçmeniz için bolca seçeneğiniz var, favorilerimizle başlayalım…

Tam Konfor, Şık Tasarım

Kaynak

Nissan mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan Panoramik Moonroof, uzun yolculuklar boyunca hiçbir manzarayı gözden kaçırmamanızı sağlayacak. Vücuda göre şekil alan, bel ve göğüs kafesini destekleyerek tam ortopedik bir yolculuk sağlayan koltuklar da bu manzarayı sizin için en rahat hale getirecek. Ön koltuklarda bulunan ısıtma sistemi, soğuk havalarda vücudunuzun temel noktalarını hedefleyerek hızlıca ısınmanıza yardımcı olacak. Unutmadan, eğer bu keyfe eşlik etmesi için bir fincan kahveye ihtiyacınız olursa, ısıtmalı ya da soğutmalı bardak tutucular devrede olacak.

Her Şeye ve Herkese Yer Var

Kaynak

Yolculuğunuz ister tek başınıza, isterseniz kalabalık olsun, Nissan X Trail’in esnek ve fonksiyonel oturma sistemi size geniş ve rahat bir yolculuk sunacak. Sürpriz misafirlerinize ya da fazla eşyalarınıza yer açmak için  ikinci ve üçüncü sıradaki 60 / 40 akıllı koltukları dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve ihtiyacınız olan alana sahip olabilirsiniz. 2.6 metre uzunluğunda bagajı ve tek dokunuşla açılan elektrik bagaj kapağı ise uzun yolculuklarda hem sevdikleriniz hem de sizin için hayat kurtarıcı olacak.

Düşük Yakıt Tüketimi, Güvenli Yol Sürüşü

Nissan X Trail yalnızca yerden değil yakıttan da tasarruf etmenizi sağlayacak. Yüksek konforu, düşük yakıt tüketimiyle birleştiren X-Tronic teknolojisi; güçlü performansa karşılık düşük yakıt tüketimi sağlıyor. Performans gücünü gelişmiş dCi 130 motorundan alan Nissan X Trail, aktif motor freni sayesinde tüm virajları daha güvenli hale getiriyor. Ani kalkışlar için özel olarak tasarlanan Stop / Start teknolojisine ise, yokuşlarda rahat ve güvenli kalkış sunan Yokuş Kalkış Destek Sistemi eşlik ediyor. Ayrıca, düz yolda karşılaşabileceğiniz ani engellere karşı, otomatik olarak devreye giren Aktif Sürüş özelliği  motor torkunu düzenliyor.  Dikkatinizi dağıtabilecek birçok etmene karşı, Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı’nın gözünüzü yolda tutabilmek için her daim devrede olacağını da ekleyelim. Navigasyondan sosyal ağlara dek, tek dokunuşla tüm işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlayan NissanConnect özelliği, ayrıca otoyol çıkış görünümü, şerit kılavuzu ve dinamik güzergah değişimi gibi konularda size yardımcı olacak. Böylece gözünüzü yoldan ayırmadan, hem eğlenceli hem de güvenli bir yolculuk geçirebileceksiniz. Dilerseniz bu sisteme akıllı telefonunuzu tanıtmanız ve tüm uygulamalara aynı ekrandan ulaşmanız da mümkün. “Akıllı” Nissan X Trail operasyonel filo kiralama ihtiyacınızda hem size hem de misafirlerinize iyi bakacak.

Taşınacak Çok Evrak Varsa Nissan X-Trail’e Bırakın

Benzer İçerikler