Tutumlu ve Çalışkan: FIAT

Po Nehri’nin kıyısında yer alan, etrafı dağlarla çevrili, tarihi antik döneme uzanan bir kent: Torino. Bizler ise bu kenti, 1899 yılında kurduğu fabrikası “Fabbrica Italiana Automobili Torino (FIAT)” ile Maserati, Ferrari, Dodge, Jeep, daha birçok efsane markayı otomobil sektörüne kazandıran Giovanni Agnelli sayesinde adeta yeniden keşfediyoruz. Nasıl mı? Tabii ki onun tarafından üretilen her bir otomobilin detayında ve sürüş konforunda… Zaman içerisinde yeniliklerle dolu bir sanayi şehrine evrilen bu tarihi kentin, Fiat gibi bir değeri göz ardı etmesi pek mümkün olmadı. Fiat’ın seçkin kesime hitap eden tasarımları, konforuna düşkün sürücü ve yolcuları için kısa sürede vazgeçilmez oldu. Yine aynı dönemde Fiat, otomobil yarışlarının da göz bebeği haline gelmişti.

Kaynak

1909 yılında, ABD’de ikinci bir fabrikasını kurarak vizyonu ile birlikte ürün skalasını da genişleten Fiat; filosunu özel otomobillerin yanı sıra kamyonet, traktör, tren, gemi motorları ve hatta uçak üretimine varacak şekilde zenginleştirdi.

Herkes İçin Otomobil

Kaynak

ABD’de popülaritesini uzun süre koruyan Fiat model araçlar, üreticisini “herkes için konfor” noktasına taşıdı. Böylece, birçok kesim için lüks tüketim sayılabilecek olan otomobil, seri üretimle birlikte herkesin paylaşabileceği bir keyfe dönüştü. Tasarımlarında çıkış noktası olarak sürücü deneyimini odak alan Fiat; yolcularını A noktasından B noktasına taşıyan araçlar olarak görülen otomobillere, kendi hikayelerini bahşetti. Böylece her bir model, birer efsane olma yolunda ilk adımlarını atmış oldu. Tıpkı geçmişte olduğu gibi, bugün de; farklı kullanımlar için incelikle tasarlanan, kullanıcı deneyimini odağına alan modelleriyle Fiat, başlattığı geleneği sürdürüyor. Detaylara önem veren tutumlu bünyeler için; güvenlik, konfor ve deneyimi; en şık haliyle bir araya getiren tasarımları, en keyifli tatillerin, en kalabalık partilerin ya da en konforlu seyahatlerin bir numaralı eşlikçisi olmaya devam ediyor.

“Ailenizin” Otomobili

Sevdiklerinizi gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz, kendinden emin, güçlü ve hızlı bir yol arkadaşı fena olmaz mıydı? Bu soruya gönül rahatlığıyla “evet” cevabı vermek istiyorsanız Fiat Egea ve Fiat Linea ile tanışın. Son dönemde; uygun fiyatı, konforu, teknik donanımıyla PRO filosunun da favorilerinden biri haline gelen Fiat Egea ve Fiat Linea; İtalyan teknolojisini dinamik bir tasarımla hareketlendiriyor. Geniş ve sade iç kabini, en uzun diz mesafesi ve sınıfının en geniş bagaj hacmine sahip bu modeller, minimum alanda maksimum rahatlık sağlıyor ve her iki modeli de aileler için ideal hale getiriyor.

Krom detaylarla kaplı dış tasarımına ise; sade ve şık bir iç tasarım eşlik ediyor. Bu iç tasarımın baş mimarlarından, kir itici özelliğe sahip özel bir kumaşla kaplı döşemeleri sayesinde; olası lekelenmelerin önüne geçerek yolculuğunuzun keyfini doyasıya çıkarmanız mümkün. Seyahatinizin ilk saniyesinden son saniyesine kadar size eşlik edecek Fiat araçlar, Eve Kadar Takip Sistemi ile araçtan inmenize rağmen, belirleyeceğiniz süre boyunca farlarınızı açık tutarak hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutacak. Hem iş hem de özel hayatınızda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu modellere 1 yıl ve daha fazla süreyle, herhangi bir ek masraf ödemeden sahip olmanız mümkün. Fiat Egea ya da Fiat Linea kiralama seçenekleri için web sitemizi ziyaret edin.

Tutumlu ve Çalışkan: FIAT

Benzer İçerikler